Gönderen Konu: Veli Bilgilendirme Sistemi  (Okunma sayısı 13456 defa)

Çevrimdışı E-Okul

• KURUCU
  • Deneyimli Üye
Veli Bilgilendirme Sistemi
« : 29 Nisan 2008, 16:16:39 »

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ (VBS)

e-Okul sisteminde kayıtlı öğrencilerle ilgili bilgileri velilere açmak için Veli Bilgilendirme Servisi (VBS) kullanılacaktır.  Öğrenci velileri,  karne ile ilgili işlemler bittikten sonra açılacak olan ekrandan aşağıdaki şekilde giriş yapacaklardır.

Sisteme  girmek  için  öğrencinin  T.C.  Kimlik  Numarası  /Geçici  Numarası  ve  Okul  numarası  yeterli olacaktır.

Bu  nedenle  okul  müdürlükleri  tarafından  velilere  verilmek  üzere  kullanıcı  ve  şifre  kesinlikle oluşturulmayacaktır. Daha önceden oluşturulmuş olan veli grupları ve kullanıcıları silinecektir.

Öğrenci  velisi,  sisteme  girdiğinde  sadece  o  öğrenciyle  ilgili  Bakanlık  tarafından  izin  verilen  bilgileri görecektir.   Öğrencinin bulunduğu il, ilçe, okul, veli bilgileri, aile bilgileri ve telefon numaraları gibi özel bilgiler sistemde yer almayacaktır.

Öğrenci devamsızlıkları, notları, ders programı, okuduğu kitaplar, aldığı belgeler ve okul müdürlükleri tarafından velilere yapılan duyurular görülecektir.
EOkul.Gen.Tr

Çevrimdışı borttubocek

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2008, 23:06:37 »
ee hani nerde 5 dakika geçti yok hala...

Çevrimdışı Real_Ozi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2008, 23:20:20 »
20. dk da hala yok  ;D

Çevrimdışı ayşekız

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2008, 16:40:47 »
5 dakika geçti yine yok 8) :o :( >:( ;D :D ;) :) :P :-X :-\ :-* :'(

Çevrimdışı necati_67

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2008, 18:49:46 »
6 dk geçti ama hala bir sonuç yokkkkk :'(

Çevrimdışı phoo

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2008, 11:09:54 »
arkadaşlar hepiniz haklısınız ben de katılıyorum size .İş çığrından çıktı bali kesin bi tarih söylesinler o zaman girip bakalımm 11 haziranda demişlerdi ama açılmadı hala da açılmıyo bi işi kesin  yapmadan da konuşmasınlar kırk yılın başı öğrencilik hatrına güzel bi iş yapıp e-okul adlı sistematği çıkarıyolar onu da ellerien yüzlerine buşlaştırıyolar yok yok ben anladım bunların öğrencilere karşı bi kini var heralde neyse karnemi aldıktan sonr açılırsa bi bakarız artık e-okula zaten bence boşun açmaya uğraşmasınlarr iş işten geçmiş olcakk

Çevrimdışı paralel7

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2008, 01:08:14 »
ben E_Okula yeni üye oldum.yarın karne günü ama oğlumun karnesini bugün gördüm bence çok güzel bir site tşkler.nedn herkes şikayetçi anlamış değilim.

Çevrimdışı duygup

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2008, 07:25:25 »
arkadaşlar bu gün 13 haziran yyha bende valla okula erken gittim geri döndüm bakam bi dedim şu e okula ne var ne yoq dieb bi baktım açılmıs sizin açılmamıs benimki 10haziranda açıldı vallaha

Çevrimdışı dlrtrk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2008, 09:07:58 »
ololeyyyyyyyyyyyyyoleyuyyyyyyyyyyy karnem cok guzel..........................................