Gönderen Konu: Lütfen yardım edin  (Okunma sayısı 1562 defa)

Çevrimdışı selcuk1111

• Yeni Üye
  • *
Lütfen yardım edin
« : 08 Ekim 2008, 06:42:57 »

Benim okulum 5 sınıflı bir okul. 6. sınıfa geçen bir öğrencim geçen sene taşımalı okul tarafından e-okul üzerinden nakli istenmedi. Öğrenci geçen sene 6. sınıfa devam etmediği için naklini benden almadılar. Bu sene 7. sınıfa geçmiş ve başka bir okul naklini istiyor ve ben gönderemiyorum.6. sınıfa ait notlar girilmediği için nakil gerçekleşmiyor. Benim de 6. sınıfla ilgili bir yetkim yok. Bu işi nasıl halledebiliriz lütfen yardım edin.

Çevrimdışı E-Okul

• KURUCU
  • Deneyimli Üye
Lütfen yardım edin
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2008, 16:10:03 »
6. Sınıf'da naklinin gitmesi gereken okul; bu durumu halledebilir. Sonuçda devamsızlıkığı işlenmedi ise; devamsızlıktanda kaldığı görülmesi lazım. Devamsızlıklar e-okul'a işlenmek zorunda...
EOkul.Gen.Tr

Çevrimdışı özgürlük

• Yeni Üye
  • *
Lütfen yardım edin
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2008, 01:56:49 »
MERHABA ARKADAŞLAR BEN YENİ BAŞLADIM ÖĞRETMENLİGE 4 VE 5. SINIFLARIN DERSİNE GİRİYORUM..SINIFIMDA BİR KAÇ KİŞİ VAR..KİMLİKLERİNİ YENİ ÇIKARMIŞLAR KAYDI YOK AMA 5 E KADAR OKUMUŞ ONU E-OKULDAN 5.SINIFA KAYDEDEBİLİRMİYİM..BİRDE DERS PROGRAMINI İNTERNETTEN NASIL KAYDEDECEGİM..LÜTFEN YARDIM EDİN..

Çevrimdışı E-Okul

• KURUCU
  • Deneyimli Üye
Lütfen yardım edin
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2008, 13:16:17 »
Hocam e-okul sistemini öğrenci kaydı yapabilmeniz için öğrencinin mernis sisteminde kayıtlı olma şartı var. Mernis sistemine kayıtlı tüm öğrencilerin kaydını yapabilirsininiz.

Ders programını ise yönetici mödülünden yapabilirsiniz.
EOkul.Gen.Tr