Gönderen Konu: KAYDET BUTONU  (Okunma sayısı 4693 defa)

Çevrimdışı makro

• Yeni Üye
  • *
KAYDET BUTONU
« : 04 Haziran 2008, 22:57:05 »

SINIF ÖĞRETMENLİĞİM YETKİLENDİRİLDİĞİ HALDE ÖĞRENCİLERİN OKUDUĞU KİTAPLAR BÖLÜMÜNDE KAYDET BUTONU AKTİF DEĞİL BUNUN NEDENİ NEDİR? BİR DE SOSYAL ETKİNLİK YAPTI YAPMADI YERİNDE SINIF GÖSTERİLMİYOR....1 AYDAN BERİ BU BÖYLE...İDAREYE EN SON DİLEKÇE İLE BAŞVURDUM ONLAR DA YETKİ VERDİK DİYORLAR. İYİ DE  YETKİYE  RAĞMEN  GENE  OLMUYOR.

Çevrimdışı E-Okul

• KURUCU
  • Deneyimli Üye
KAYDET BUTONU
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2008, 23:33:37 »
SINIF ÖĞRETMENLİĞİM YETKİLENDİRİLDİĞİ HALDE ÖĞRENCİLERİN OKUDUĞU KİTAPLAR BÖLÜMÜNDE KAYDET BUTONU AKTİF DEĞİL BUNUN NEDENİ NEDİR? BİR DE SOSYAL ETKİNLİK YAPTI YAPMADI YERİNDE SINIF GÖSTERİLMİYOR....1 AYDAN BERİ BU BÖYLE...İDAREYE EN SON DİLEKÇE İLE BAŞVURDUM ONLAR DA YETKİ VERDİK DİYORLAR. İYİ DE  YETKİYE  RAĞMEN  GENE  OLMUYOR.

Hocam idarenin vermiş olduğu yetkilerde eksiklik var kesinlikle. Çünkü İdari paneli ben kullanıyorum okulda; yetkiler tam verdiği zaman hiç bir hata olmaksınız sistem taö çalışıyor. yarın size yetki panelinin tam halinin resmini göndereyim.
EOkul.Gen.Tr

Çevrimdışı makro

• Yeni Üye
  • *
KAYDET BUTONU
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2008, 20:06:07 »
Hocam teşekkürler bir daha gittim yanlarına ısrarla takipçi oldum.En sonunda arıza bulundu beni şube rehber öğretmeni olarak adı soyadımı yazmamışlar.O yüzden butonda açılmıyormuş.Biz dönem ortasında il içi atamadan geldiğimizden dolayı  okula ,sınıf öğretmeni olduğum 7/a nın eski sınıf öğretmeninin adı-soyadı yazılı duruyor.Bütün mesele buymuş.Sizede teşekkür ediyorum . Bana hem moral VERDİNİZ  ve yardımcı oldunuz.Çalışmalarınız da başarılar diliyorum.

Çevrimdışı E-Okul

• KURUCU
  • Deneyimli Üye
KAYDET BUTONU
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2008, 20:24:03 »
Hocam teşekkürler bir daha gittim yanlarına ısrarla takipçi oldum.En sonunda arıza bulundu beni şube rehber öğretmeni olarak adı soyadımı yazmamışlar.O yüzden butonda açılmıyormuş.Biz dönem ortasında il içi atamadan geldiğimizden dolayı  okula ,sınıf öğretmeni olduğum 7/a nın eski sınıf öğretmeninin adı-soyadı yazılı duruyor.Bütün mesele buymuş.Sizede teşekkür ediyorum . Bana hem moral VERDİNİZ  ve yardımcı oldunuz.Çalışmalarınız da başarılar diliyorum.

Hocam sistem yeni yeni oturmaya başlıyor. Durum bu şekilde olunca; kimse sistemi tam olarak çözemedi. Eksikler hala çok...
EOkul.Gen.Tr

Çevrimdışı beyzayılmaz

• Yeni Üye
  • *
Ynt: KAYDET BUTONU
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2010, 20:10:25 »
uffffffffffffffffffffffffffffffff dynet      açılmıyor ??? ???    bilen lütfen mesaj atsın [                                                                                                                                       

Çevrimdışı ethem halil özdurmuş

• Yeni Üye
  • *
yahu gelin ne olur açın
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2010, 20:32:47 »
ne olur açın