Gönderen Konu: Samsung Gear S2 (İnceleme)  (Okunma sayısı 2477 defa)

Çevrimdışı farukhlc0

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 5
  • E-Okul
Samsung Gear S2 (İnceleme)
« : 14 Ocak 2016, 20:41:13 »

Mobil teknolojilerin artık sınır noktasına yaklaştığı günümüzde, giyilebilir cihazların popülerliği de gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Başlangıç noktası akıllı saatler ile atılım gerçekleştiren bu türdeki ürünler, ilk başlarda kaba, ağır ve kalın ürünler yüzünden pek de ilgi görmemişti. Ta ki, teknoloji devi Samsung, Gear S2’yi getirene kadar.

Öncelikle birçok teknoloji tutkunu, akıllı saatlere biraz mesafeli yaklaşıyor olsa da, Gear S2’ye uzaktan bakıldığında normal saatlerden ayırt etmek oldukça güç. Dışardan bakıldığında tıpkı normal bir saate benzeyen Gear S2, yetenekleri ile adeta ön yargıları yıkıp geçiyor, bizlere akıllı saat kavramını ilk andan itibaren sevdirmeyi başarıyor.

2 Farklı model ile piyasaya sunulan Gear S2’nin elimizdeki inceleme modeli, Gear S2 Classic modeli, Sport modele göre çok daha klasik bir saat havası çizen Gear S2 Classic, hem oldukça şık, hem de deri kayışı ile fark yaratan bir tasarıma sahip. 899 TL’lik Sport modelden 100 TL daha pahalıya satılan Gear S2 Classic, 999 TL’lik satış etiketine sahip.