Gönderen Konu: Okulda sakız, ıslak mendil, bisküvi diğer arkadaşlardan nasıl saklanır ?  (Okunma sayısı 2665 defa)

Çevrimdışı bilalimo

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 7
  • E-Okul

merhaba arkadaşlar okulda en büyük sorunlardan biri olan şu sakızı, ıslak mendili ve bisküviyi saklayamamaktır. genelde sınıfta bir herkezden otlanan bir tip vardır. size bunların çözümlerini anlatacağım. :D

1- ilk önce sakızdan başlayalım. biliyosun kış geldi ve peçeteler ortaya çıktı. elimizde bir tane selpak mendilin içince mukuslu yani sümüklü peçeteleri dolduruyoruz sonra aralarına sakızları yerleştiriyoruz. ve peçetelerin üstlerini hafif ıslatarak mukuslu bir hava veriyoruz böylelikle diğer arkadaşlardan sakızımı saklamış oluyoruz.

2- ıslak medil ise küçük cep paketlerinden kullanıyoruz. içine en fazla iki tane bırakıyoruz ve onları kenarlara itiyoruz. bi arkadaşımız eğer ıslak mendil isterse yok diyoruz eğer paketi gördüm derse paketi açıp içini göteriyoruz. (ıslak mendiller kenarlarda olduğu için görünmüyor .) ve böylelikle bunu atlatıyoruz.

3- son olarakta bisküviye geldik. havaların soğumasıyla hürriyet anadolu lisesinde kışlık polarlar giyilmeye başlandı. bazı kişler ise pembe lakosları giyip üzerlerine hırka giyiyorlar. şimdi anlatalım bisküvimizi nasıl koruyacamızı öncelikle gizli bir şeilde kantinden bisküvimizi alıyoruz  ağzını açıp bileklerimizden hırkanın veya polarların altına saklıyoruz ve hıkanın kollarını parmaklara kadar çekiyoruz ve saklamış oluyoruz. sonra bisküvinin doyasıya tadını çıkartıyoruz.

taktikleri okuduğunuz için teşekkür ederim.  8)